Rekrutacja na studia w roku akademickim 2019/2020

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Wybór planu ratalnego - studia niestacjonarne - rekrutacja wrześniowa 2019/2020

| jjanowski@aps.edu.pl

REKRUTACJA WRZEŚNIOWA 2019/2020

Osoby przyjęte na studia niestacjonarne pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolite studia magisterskie we wrześniu 2019 powinny do 5 października wybrać plan ratalny (sposób płatności czesnego za studia). Wyboru tego dokonuje się w systemie USOSweb, wejście ze strony głównej uczelni (www.aps.edu.pl). Osoby przyjęte na studia we wrześniu 2019 będą miały dostęp do systemu USOSweb od 30 września 2019.

Logowanie do systemu USOSweb odbywa się następująco: loginem jest nr pesel, zaś hasło jest takie samo jak do systemu IRK. Po zalogowaniu w USOSweb należy wejść w: DLA STUDENTÓW -> PŁATNOŚCI -> NALEŻNOŚCI NIEROZLICZONE.

Tam należy dokonać wyboru ilości rat (do 5 października), a także uzyskać dane dotyczące nr konta, na które należy uiścić opłatę czesnego (nr konta jest indywidualny dla każdego studenta – i jest inny niż ten używany przy rekrutacji). Opłata czesnego powinna zostać uiszczona do dnia 15 października 2019 roku.